Brezilya Cevizi Kilo Verdirir Mi?

Kilo Kaybını Hızlandırır

Brezilya cevizi, vücudun enerji tüketimini artıran arginin amino asidi bakımından zengindir. Brezilya cevizinde bolca yer alan selenyum da metabolizmanın verimli çalışmasını sağlar.

Kilo Kontrolünü Kolaylaştırır.

100 gram brezilya cevizinde sadece 4 gram karbonhidrat vardır ve bu kuruyemişler arasındaki en düşük orandır. Ayrıca tüm kuruyemişler gibi lif deposu olduğu için, tok tutma konusunda gayet başarılıdır.

Brezilya Cevizli Karşık Bitki Çayı Nedir ?

Brezilya cevizli karışık bitki çayı etken maddesi brezilya cevizi olan tamamen organik ve HELAL ve GMP sertifikalarına sahip bir bitki çaydır. Brezilya cevizinden elde edilen bu çay metabolizmayı tetikleyerek kişide kilo vermenin en önemli evresi olan doyma duyusunu harekete geçirerek kişide bir yenilenme ve kilo verme sürecini başlatan bir fayda sağlamaktadır. Ankara Üniversitesi Teknokentinde yapmış olduğumuz projemiz formül, klinik ve ARGE çalışması kapsamında İSTEM MEDİKAL fabrikalarında üretilmiş olan bu çayımız bu zamana kadar Türkiye’de yapılan içinde herhangi bir kimyasal madde bulunmayan % 100 organik bitkilerden oluşan etkinliği kanıtlanmış bir üründür.

Brezilya Cevizi Nedir ?

Adı brezilya cevizi, ama bildiğimiz cevizin Brezilya’da yetişeni sanmayın. Brezilya cevizi, başta Peru, Bolivya ve Brezilya olmak üzere sadece Amazon ormanlarında bulunan çok özel bir tür. 40 metrelik ağaçların tepesinde yetişen bu ceviz, dünyada selenyum içeriği açık ara en yüksek besin. En yakın rakibi istiridyeden 10, ton balığından ise 20 kat daha fazla selenyum içeriyor. Öyle ki, günde sadece 3 tane brezilya cevizi tüketmek, günlük selenyum ihtiyacının tamamen karşılanması için yeterli.

Henüz yorum yapılmadı ilk yorumu siz yapın!
Yorum Yapın


bank